Yeni Sıcak Satmak Için Cisco SFP-SFP + Modülü GBASE-SR SFP Transceiver Modül 1310nm 10 KM Dubleks LC konnektörü

Satış!

Yeni Sıcak Satmak Için Cisco SFP-SFP + Modülü GBASE-SR SFP Transceiver Modül 1310nm 10 KM Dubleks LC konnektörü

|

SKU: w19550

₺492.79

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


100% yeni sıcak satış cisco için sfp-10g-lr sfp+ modülü 10GBASE-lr sfp Transceiver modülü 1310nm 10km dubleks lc konektörü
Sfp fiber optik modül/sfp optik modül/sfp alıcı modülü
Sfp+, 10gb/s, lr, 10GBASE-lr, tek- modu dx 1310nm lc, 10km
Açıklaması:
öğe resim olarak
Miktar: 1 adet
dünya çapında ücretsiz nakliye çin sonrası hava
Uyumlu optik anahtar markalar:
Sfp alıcı modül sfp-10g-lr 10GBASE-lr 1310nm 10km
uyumlu cisco sfp 10g lc port
Parça numarası: gsfp- 10g- lr
Açıklaması: Sfp+, 10 gb/s, 1310nm 10km
Uyumlu markalar: cisco Sfp-10g-lr
modül tipi
fiber portu
veri rata
mesafe
bağlayıcı türü
çalışma gerilimi
not
Sfp+
lc
10g
10km
lc konektörü
3.3 v
hiçbir
Sıcak- takılabilir sfp artı ayak izi
Destekler 9.95 için 10.5gb/s bit hızları
güç tüketimi az 1w
Rohs- 6 uyumlu( kurşun- ücretsiz)
Ticari sıcaklık aralığı- 40 °; c 85 °; c
Tek 3.3v güç kaynağı
maksimum bağlantı uzunluğu 10km
soğutmasız 1310nm dfb lazer
alıcı sınırlayıcı elektriksel arayüzü
dubleks lc konektörü
Built- dijital teşhis fonksiyonları
Form faktörü: sfp+- 10g
Mesafe: 10 km
Veri hızı( max): 10 GPB/s
Düşük sonunda durumda sıcaklık( °; c):- 10 °; c
Yüksek son durum sıcaklık( °; c): 70 °; c
Teşhis: n/a
Verici: VCSEL
Alıcı: pin
Gerilim beslemesi: 3.3v
Konektörü: dubleks lc konektörü
10gase-sr 10g ethernet
Fiber kanal, diğer optik bağlantılar
Kanal genişletici, veri depolama
1. biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garanti;
2. garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kayıp veya hırsızlık;
3. tüm ürünler olmalıdır orijinal durumuna.
1. biz dünya çapında gemi.
2. öğeyi uyacak gönderilecektir listelenen adres. Emin olun gönderi adresinin doğru olduğundan ve güncel ödeme yapmadan önce.
3. tüm öğeleri genellikle sevk 24 saat içinde iş gün sonra ödeme temizlenir.
4. tüm sevkiyat dahil takip numarası ve bildirilecektir sonra sevkiyat yapılmıştır.
5. kabul kredi kartı veya diğer ödeme yöntemleri ile korunmaktadır emanet.
6. alıcı sorumlu görev ve gümrük ücretleri.
7. tüm sorulara cevap verilecektir 1 iş günü içinde.
1. için teşekkür ederiz iş.
2. bırakacaktır sonra olumlu geribildirim işlem.
3. hedefimiz emin olun olarak mutlu alıcı. Eğer hizmet memnun ve öğeleri,
Yazın bize olumlu geribildirim. Değilseniz öğeleri memnun sipariş, lütfen ayrılmadan önce bizimle nega- tive geribildirim.
Birlikte çalışabilir herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için. şimdiden teşekkür ederiz!
Shenzhengofibereasy ağ iletişim co., ltd Geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır ve üretim fiber her türlü optik alıcı metro, lan, san, FTTx, cep rru sistemi,
Erişim, ağ, video izleme ağ ve diğer bazı veri com ve telekom alanları.
Ve sunuyoruz yeni ve en kaliteli parçaları CWDM, DWDM, sfp+, x 2, XENPAK, xfp, sfp ve gbic olan 100% büyük marka ile uyumlu Cisco gibi, 3 com, hp, döküm, nortel,
D- bağlantı, aşırı, ardıç, Finisar vb..
Ve eğer ilgilendi bizimle çalışmak, çekinmeyin bize ürün, fiyat anlaşması, nakliye, özel beyanname veya diğer yardım gerekli,
Biz taahhüt 100% müşteri memnuniyeti.
*we offtering yeni ve en kaliteli parçaları SFP, gbic, 1x 9,
Sfp+, xfp, XENPAK ve x2 olan 100% büyük marka ile uyumlu Cisco gibi, hp, H3C, huawei, d- bağlantı, aşırı vb& hellip;
* tüm modülleri 100% uyumlu
* hızlı teslimat, çünkü her zaman stok düzenli ürün.
* telekom dereceli kalite, gibidir orijinal.
* iyi fiyat, sadece 10%- 20% orijinal fiyat. Maliyet tasarrufu satın alarak orijinal üretici doğrudan
* oem/odm sipariş mevcuttur.
* biz ihtiyaçlarına göre ürün temin ihtiyaçlarınızı ve tasarım ürünler etiket şirket için.
* eğer ilgileniyorsanız bizimle çalışmak, çekinmeyin bize ürün, müzakere, nakliye, özel beyanname veya diğer yardım gerekli, biz taahhüt 100% müşteri memnuniyeti.
Fabrikamızda atölye fotoğrafları:
ürün belgelendirme bilgi:

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 12cm x 2cm (3.94in x 4.72in x 0.79in)

şartname

  • Marka Adı: Go-Fibereasy
  • Model Numarası: GSFP-10G-LR
  • Module Type: SFP 10G
  • Fiber Type: Single-mode Duplex Fiber
  • Data Rata: 10Gb/s
  • Distance: 10 km
  • Wavelength: 1310nm
  • Connector type: Dual LC port
  • Operate temperature Standard: -10 to +70°C
  • Standard: CE,ROHS,ISO,
  • is_customized: Yes

0 Değerlendirmeler Yeni Sıcak Satmak Için Cisco SFP-SFP + Modülü GBASE-SR SFP Transceiver Modül 1310nm 10 KM Dubleks LC konnektörü

Yorum Yap

İlgili ürünler